Pokaż na mapie

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Lotnisko Hamburg Helmut Schmidt

Lotnisko Hamburg Helmut Schmidt HAM to międzynarodowy port lotniczy w Niemczech, położony niedaleko centrum Hamburga. Lotnisko zostało otwarte w 1912 roku, obsługuje ok. 16 milionów pasażerów rocznie i 68 linii lotniczych.

Jak dojechać na Parking Hamburg?

Hamburg Airport parking położony jest przy lotnisku, dojazd do niego jest niezwykle łatwy. Znajduje się przy autostradzie A433, dostaniesz się tam z autostrad A1, A7 i A24. Zjazdy na lotnisko są bardzo dobrze oznaczone tablicami informacyjnymi. Na parking lotnisko Hamburg z centrum miasta jest jedynie 8 kilometrów na północ; z Lubeki ok. 74 km; z Bremy ok. 130km, zaś z Hannoveru 170 km. Wszystkie te trasy pokonasz autostradami.

Parkingi przy lotnisku Hamburg

Planując lot z lotniska w Hamburgu i dojazd do niego własnym samochodem, musisz odpowiednio wcześnie zarezerwować miejsce parkingowe. Hamburg jest drugim, co do wielości miastem w Niemczech, więc ulice są niezwykle zatłoczone, przez co trudno znaleźć miejsce parkingowe. Uniknij stresu związanego z jego poszukiwaniem i przed podróżą zaplanuj tą kwestię. W mieście znajdziesz wiele parkingów, ale najwygodniejszym jest Hamburg Airport parking. Znajdziesz tam wiele możliwości zaparkowania: blisko terminala; w strefie wysiadania czy blisko przystanku autobusowego, który przewiezie Cię bezpłatnie do terminala. Miejsc jest ponad 12000.

Tani i bezpieczny parking Hamburg Niemcy

Korzystanie z parkingów lotniskowych może kojarzyć nam się bardzo drogą przyjemnością. Obecnie jesteś w stanie znaleźć wiele atrakcyjnych ofert, dzięki którym na pewno skorzystasz z tej komfortowej opcji na miejsce dla twojego pojazdu.

Rezerwacja miejsca na parkingu lotniska w Hamburgu zapewni Ci:

 • bezpieczny, strzeżony parking dla Twojego pojazdu,
 • komfort i wygodę przy dotarciu na lotnisko,
 • bliską odległość do lotniska,
 • brak zmartwień o miejsce parkingowe w dużym mieście,
 • darmowy transport na i z lotniska,
 • atrakcyjne ceny,
 • dostęp do parkingu 24/7,
 • zadaszony parking,
 • możliwość parkowania pojazdem do 3m wysokości,
 • bezpłatną anulację do 24 godzin przed przyjazdem,
 • bezpieczną płatność,
 • możliwość kontaktu z centrum kontroli parkingu 24/7

Hamburg lotnisko parking cena

Na parkingach krótkoterminowych ceny zaczynają się od 4€ za 30 minut. Chcąc pozostawić auto na tydzień na parkingu długoterminowym musimy liczyć się z kosztami rzędu 60-100€, zaś 2 tygodniowe parkowanie będzie nas kosztowało od 75 do 120€. Jeśli posiadasz samochód elektryczny, który oznaczony jest specjalnym identyfikatorem np. HH-HH 505E, możesz parkować bezpłatnie do 60 minut.

Dojazd na lotnisko w Hamburgu

Na lotnisko możesz dojechać innymi środkami komunikacji. Trasę obsługuje wiele linii autobusów miejskich dziennych, nocnych i pospiesznych. Dodatkowo można skorzystać z usług prywatnych przewoźników.

Lotnisko w Hamburgu posiada również stację metra, która znajduje się w bliskiej odległości od terminali. Początek trasy linia rozpoczyna na dworcu kolejowym w Hamburgu. Kursuje co 10 minut, zaś podróż trwa zaledwie 25 minut.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Hamburg?

Rezerwację na Hamburg Airport parking możesz dokonać za pomocą aplikacji APCOA FLOW bądź przez stronę internetową lotniska. APCOA parking Hamburg to wygoda aplikacja dostępna zarówno na Androida jak i iOS. W obu przypadkach płatności odbywają się za pomocą płatności kartą, a cały proces jest bardzo szybki i intuicyjny. Po przeprowadzeniu całego procesu, od razu dostaniesz informację o zarezerwowanym miejscu. Warto sprawdzić, z którego terminala odbędzie się lot, gdyż wówczas można dokonać wyboru odpowiedniego miejsca. Parking P2-P4 znajdują się naprzeciwko obu terminali, dzięki czemu szybko dostaniesz się na lotnisko bądź odbierzesz bliskich.

4 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Helmut Schmidt Hamburg Niemcy.