Nr 1 w Podróżowaniu

222 952 555 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Parking Park&Fly

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


niedostępny

3 min

od lotniska

Transfer

na lotnisko
w obie strony

Strzeżony

Parking
strzeżony

Parking Park&Fly

Opis parkingu

Parking Park & Fly zapewnia całodobowy transport na Lotnisko Jasionka w Rzeszowie i odbiór po powrocie. Transport z parkingu na lotnisko odbywa się autem wyposażonym w fotelik dziecięcy i trwa około 4 minut. Jest to parking przydomowy posiadający powierzchnię 2000 m2. Odstęp między samochodami parkującymi na parkingu to 1,5 m.

Cały teren parkingu jest monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pojazdów. Na terenie parkingu dostępna jest toaleta oraz internet bezprzewodowy WiFi.

Parking zapewnia pomoc techniczną - posiada kable do rozruchu.

Jak dojechać

Jasionka 586
Pokaż wskazówki dojazdu

Od strony Radomia

Najwygodniej do Parkingu Park & Fly dojadą Państwo drogą nr 9. Poruszając się tą trasą należy minąć Port Lotniczy w Jasionce, a następnie dojechać do skrzyżowania z drogą nr 19. Na skrzyżowaniu należy skręcić w lewo. Po przejechaniu około 1 km. miną Państwo oświetlone przejście dla pieszych., za którym należy skręcić w lewo. Pokonując kolejne 100 m należy skręcić raz jeszcze w lewo, zjeżdżając w dół na plac. Wjazd na Parking Park & Fly znajduje się po lewej stronie.

Od strony Rzeszowa

Najwygodniej do Parkingu Park & Fly dojadą Państwo drogą szybkiego ruchu S19. Trasą tą należy dojechać do miejscowości Jasionka i obrać zjazd w kierunku Portu Lotniczego. Dojeżdżając do głównej drogi należy skręcić w prawo, a następnie na skrzyżowaniu z wysepką w lewo. Pokonując kolejne 100 m proszę skręcić raz jeszcze w lewo, zjeżdżając w dół na plac. Wjazd na Parking Park & Fly znajduje się po lewej stronie.

Opinie

Średnia ocena: 0,00
Ogólna ocena parkingu: (brak wartości)
Obsługa parkingu: (brak wartości)
Lokalizacja i oznaczenie: (brak wartości)
Brak wyników.